سیاست مرجوعی و عودت سفارشات

رضایتمندی مشتریان همواره از اولویتهای اصلی فروشگاه اینترنتی دمایار (شرکت پایدار صنعت آتیه) بوده، تا هر سفارشی در شرایط مطلوب، مورد تائید و انتظار مشتری تحویل گردد. با این وجود ممکن است مشتری بنا به دلایلی محصول خریدار شده را مرجوع یا تعویض نماید که در این صورت مفاد زیر به عنوان شرایط قانونی حاکم بر خرید اینترنتی، معتبر و مورد توافق طرفیت خواهد بود:

 

 

  • خریدار می تواند ظرف مدت 3 روز کاری اقدام به انصراف خود از خرید نماید مشروط به اینکه:

کالای خریداری شده، باز نشده و پلمپ باشد.

هزینه باز پس فرستادن کالا بر عهده خریدار می باشد.

  • چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط دمایار از نظر (جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد، خریدار موظف است حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت، کالا را با توجه به شرایط ذیل به دمایار عودت نماید:

زمان محاسبه عودت کالا در فرض فوق از سوی خریدار، تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا خواهد بود.

  • چنانچه کالای خریداری شده مشمول بندهای فوق نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی داری عیوب فنی باشد به طوری که اگر کالای خریداری شده دارای یکی از شرایط ذیل باشید:

الف) کالای فاقد گارانتی: فروشگاه اینترنتی دمایار هیچگونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی ندارد.

ب) گارانتی دار: خریدار موظف است کالای مزبور را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید لذا دمایار هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات نخواهد داشت.

ج) گارانتی بارولی سرویس: خریدار موظف است ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ مندرج در قبض تحویل، کالا را به دمایار عودت نماید تا کارشناسان شرکت علت را بررسی نموده  و متعاقبا نتیجه را به خریدار اعلام نمایند.

 

کلیه کالاها و دستگاه هایی که نیاز به تست داشته تا 3 روز از تاریخ تحویل دارای فرصت تست می باشند و هرگونه نقص فنی در دستگاه ها شامل سرویس تعویض می باشند. و ایراد مطروحه توسط خریدار، از طریق کارشناسان خدمات پس از فروش دمایار کنترل و بررسی و در صورت تائید وجود نقص فنی، به انتخاب خریدار یا کالای مشابه مجددا ارسال و یا وجه پرداختی مستردد خواهد شد.

 

  • خریدار مکلف است بلافاصله حین دریافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریدار شده از بسته بندی نماید. چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند شکستگی، ترک خوردگی، زدگی و… باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و مراتب را به دمایار اطلاع دهد. بدیهی است تحویل کالا از کالارسان به منزله تائید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و دمایار ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی پذیرد.

 

شرایط کلی بازگشت کالا

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش دمایار جدا خودداری کنید.

برای بازگشت، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به خوبی بسته بندی گردد.

حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده از 6 جهت در پس زمینه سفید از محصول و بسته بندی تصویر برداری کرده و نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز برای کارشناسان این مجموعه ارسال نمایید.
اگر کالا به علت مغایرت یا خرابی با روش های پست یا تیپاکس ارسال ‌شود می‌بایست حتما فرم درخواست بیمه توسط ارسال کننده تکمیل شود. در غیر اینصورت جهت ارسال کالا به دلایلی مثل انصراف از خرید و استفاده از مهلت تست 3 روزه قویا توصیه می‌گردد، کالا بصورت بیمه دار ارسال شود چرا که ملاک کارشناسان دمایار تحویل سالم کالا از مامور ارسال است.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید).
از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.
اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با ما تماس بگیرید.
از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.
پس از دریافت و پذیرش کالا توسط دمایار، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع، تعمیر و یا تعویض، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد.