5 کالا
فیلترها
آبگرمکن برقی 20 لیتری بارولی
آبگرمکن برقی Eco20 دیواری [کم مصرف، دیجیتال]
تحویل حداکثر 1 روزه
موجودی انبار: 200 عدد
3,180,000
آبگرمکن دیواری دیجیتال برقی 60 لیتر بارولی
آبگرمکن دیواری دیجیتال برقی 60 لیتر بارولی
تحویل حداکثر 1 روزه
موجودی انبار: 19 عدد
4,270,000
آبگرمکن 50 لیتر برقی دیجیتال دیواری بارولی
آبگرمکن 50 لیتر برقی دیجیتال دیواری بارولی
تحویل حداکثر 1 روزه
موجودی انبار: 10 عدد
3,750,000
آبگرمکن برقی دیجیتال دیواری 40 لیتر بارولی
آبگرمکن برقی دیجیتال دیواری 40 لیتر بارولی
تحویل حداکثر 1 روزه
موجودی انبار: 20 عدد
3,470,000
آبگرمکن دیواری برقی 30 لیتر دیجیتال بارولی
آبگرمکن دیواری برقی 30 لیتر دیجیتال بارولی
تحویل حداکثر 1 روزه
موجودی انبار: 20 عدد
3,250,000

قیمت آبگرمکن دیواری برقی و گازی

قیمت آبگرمکن دیواری (برقی و گازی) یکی از مهم ترین فاکتورها در خرید آبگرمکن دیواری است. ما در فروشگاه اینترنتی دمایار کامل ترین لیست قیمت به‌روز آبگرمکن را همراه با تولیدکنندگان معتبر آن ها در اختیار شما می گذاریم.

قیمت آبگرمکن دیواری برقی و گازی در بخش محصولات دمایار

قیمت آبگرمکن دیواری با توجه به این که دستگاه در چه رده ای از امکانات و کیفیت قرار می گیرید متفاوت خواهد بود. واقعیتی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد این است که هرچه میزان انتظارات و امکانات شما هنگام خرید آبگرمکن بالاتر باشد، می بایست مبلغ بیشتری را برای آن در نظر داشته باشید. انواع آبگرمکن را از نظر امکانات و قیمت آبگرمکن می توان به سه دسته اصلی آبگرمکن  ارزان قیمت، میان قیمت و گران تقسیم می کنند که به ترتیب داری کمترین قیمت تا بالاترین قیمت خواهند بود. البته به این معنی نیست که بهترین دستگاه آبگرمکن برای شما الزاما گران ترین آبگرمکن است؛ بلکه بهترین آبگرمکن برای شما دستگاهی است که با کمترین قیمت ممکن بالاترین کارایی و طول عمر را برایتان به همراه داشته باشد.

خرید آبگرمکن بالارده برای بسیاری از مصرف کنندگان (با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی) منطقی به نظر نمی‌رسد. در حال حاضر اکثر مصرف کنندگان به دنبال دستگاه آبگرمکنی هستند که با حفظ کیفیت قیمت مناسبی نیز داشته باشد.

قیمت آبگرمکن های وارداتی و خارجی به علت محدودیت هایی که در این زمینه وجود دارد بسیار بالا است. تا جایی که برای اغلب افراد توجیه نخواهد داشت.

علاوه بر موارد گفته شده، خرید آبگرمکن ارزان یا به اصطلاح پائین رده  نیز معمولا به علت سطح کیفی بسیار پائین و طول عمر بسیار کوتاه برای مصرف کنندگان منطقی به نظر نمی رسد. این دستگاه ها دارای نواقص بسیار زیادی از جمله نیاز به هزینه نگهداری بالا، مصرف سوخت بالا و خطرات مختلف به هیچ عنوان توصیه نمی گردند. از سویی دیگر قیمت این آبگرمکن ها نسبت به مدل های پیشرفته تر و با کیفیت تر اختلاف بسیار جزئی دارند و می توان با قیمت کمی بالاتر گزینه های بسیار مناسب تری را انتخاب نمود.

قیمت آبگرمکن قطعا یکی از شاخصه‌هایی است که باید به آن توجه داشت. اما چیزی که در نهایت باعث رضایت شما بعد از خرید آبگرمکن خواهد بود؛ هزینه نگهداری منطقی، مصرف برق یا گاز بهینه و طول عمر بالای این دستگاه ها است.

قیمت روز انواع آبگرمکن

با توجه به این که قطعات و فلزات مورد استفاده در تولید دستگاه آبگرمکن متاثر از عوامل بسیاری مانند قیمت ارز هستند برای خرید آبگرمکن، اطلاع از قیمت دقیق و به‌روز بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا تفاوت قیمت مدل های مشابه می تواند در تصمیم گیری شما برای خرید آبگرمکن تاثیرگذار باشد. نتیجتا اگر مقایسه‌ی قیمت شما در صورتی که بر اساس قیمت های قدیمی و نامعتبر باشد، منجر به تصمیم گیری اشتباه و مشکلات بعدی گردد.قیمت آبگرمکن دیواری برقی در بخش محصولات دمایار

لیست قیمت امروز آبگرمکن در دمایار

فروشگاه دمایار یکی از بهترین منابعی است که می توانید برای اطلاع از قیمت به‌روز انواع آبگرمکن به آن تکیه کنید. امروزه جستجو در مغازه ها و جویا شدن قیمت روز انواع آبگرمکن منسوخ شده است و علاوه بر آن، بررسی فروشگاه های آنلاین نیز کاری سخت است. بر این اساس استفاده از لیست قیمت آبگرمکن در سایت دمایار دقیقا کاری است که میتوان برای یک خرید بدون دردسر و مطمئن انجام داد.

خرید آبگرمکن و نکاتی که باید بدانید

خرید آبگرمکن به بررسی ظاهر دستگاه و اطلاعات ارائه شده توسط فروشنده محدود نمی گردد. بلکه لازم است نسبت به تمامی بخش های آبگرمکن آگاهی و شناخت داشته باشید تا بتوانید خریدی کاملا موفق داشته باشید. در میان تمامی فاکتورهای خرید آبگرمکن، 3 مورد زیر اهمیت بیشتری دارند که به توضیح هر کدام می پردازیم:

  1. نوع آبگرمکن

دستگاه های آبگرمکن به دو نوع مخزن دار و بدون مخزن تقسیم می شوند که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند.

  • آبگرمکن مخزن دار (مخزنی)

آبگرمکن های مخزن دار دارای یک مخزن برای ذخیره آب هستند. آبگرمکن های مخزن دار قیمت پائین تری نسبت به مدل های بدون مخزن دارند. در خرید آبگرمکن مخزن دار عواملی مانند جنس مخزن (استیل، ورق گالوانیزه، ورق روغنی) حجم واقعی مخزن و ضخامت مخزن بسیار مهم می باشند.

  • آبگرمکن های بدون مخزن

آبگرمکن های بدون مخزن به دلیل استفاده از سیستم مبدلی نیازی به مخزن ندارند و آب را به صورت آنی گرم می کنند. همچنین آبگرمکن های بدون مخزن فضای کمتری را اشغال می کنند. معمولا قیمت بالاتری نسبت به مدل های بدون مخزن دارند. مصرف سوخت (گاز، برق) این مدل ها بیشتر از مدل های مخزنی می باشد.

2. مصرف انرژی چقدر مهم است؟

مصرف انرژی آبگرمکن، امری بسیار مهم بوده و حتما هنگام خرید به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید. در مورد آبگرمکن های گازی می توان به برچسب مصرف سوخت این دستگاه ها توجه کنید. مصرف انرژی آبگرمکن برقی قطعا مهم تر از مدل های گازی می باشد. چرا که در کشور ما قیمت حامل انرژی برق بسیار بالاتر از گاز می باشد. عامل مهم در مصرف برق آبگرمکن های برقی توان المنت آن ها و استفاده از عایق حرارتی در مدل های مخزن دار است.

3.خدمات پس از فروش را فراموش نکنید

خدمات پس از فروش شرکت های مختلف تولید کننده ی آبگرمکن شرایط و عملکردهای بسیار متفاوتی دارند. هنگام خرید آبگرمکن حتما تماسی با خدمات پس از فروش تولیدکننده داشته باشید و در مورد نحوه ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعات سوالات لازم را بپرسید.

بهترین آبگرمکن دیواری ایرانی

حتما هنگام خرید آبگرمکن با برندها و تولیدکنندگان بسیار مواجه شده اید. انتخاب در میان این میزان از تنوع کالا قطعا امری سخت خواهد بود. از جمله بهترین تولیدکنندگان آبگرمکن در کشور می توان به شرکت بوتان، ایران شرق، آزمایش، سپهر الکتریک و بارولی اشاره نمود. هر کدام از این شرکت ها سیاست های منحصر به فردی در تعیین قیمت آبگرمکن و خدمات مشتریان ارائه می نمایند.

مقایسه انواع آبگرمکن؛ کدام آبگرمکن بهتر است؟

اگر گرایش به برند خاصی ندارید، می توانید انواع دستگاه آبگرمکن را از لحاظ مشخصات و قیمت با هم مقایسه نمائید تا در نهایت انتخابی آگاهانه انجام داده باشید. 

توجه به این نکته بسیار مهم است که باید در مقایسه انواع آبگرمکن هم رده بودن را مد نظر قرار دهید. در سایت دمایار میتوانید مقایسه کاملی را میان انواع آبگرمکن داشته باشید و در تصمیم گیری خود از آن استفاده نمائید.

خرید انواع آبگرمکن جدید و یافتن ارزان ترین مدل ها

در گذشته، یکی از کارهای سخت هنگام خرید آبگرمکن گشت و گذار در میان فروشندگان و مغازه ها بود. در میان تمامی فروشندگان، انتخاب فروشنده منصف و مطلع نیز مرحله بعدی این خرید طاقت فرسا بود.

اما امروزه برای اطلاع از قیمت آبگرمکن ها و خرید دشواری گذشته را ندارید. فروشگاه اینترنتی دمایار به واسطه ارتباط نزدیک با تولیدکنندگان و بهره گرفتن از کارشناسان فنی خبره تا میزان زیادی سختی های خرید آبگرمکن را برای شما آسوده نموده است.

در صورتی که نیاز به هرگونه مشاوره در مورد قیمت و خرید آبگرمکن داشته باشید می توانید همه روزه با دمایار تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خودتان را با ما در میان بگذارید.

محدوده قیمت
محدوده قیمت - slider
3,180,000 تومان4,280,000 تومان
نوع نصب
نوع نصب
نوع انرژی مصرفی
نوع انرژی مصرفی